Himalaya Dolphin Baby má dlouhodobý výpadek ve výrobě. Můžete nahradit YarnArt Dolce a Betynkou z naší nabídky.

O nás

Vítejte v našem eshopu plném potřeb pro pletení a háčkování!

Jsem velmi ráda, že Vás zde mohu přivítat a sdílet svou vášeň pro ruční práce s přízí a vlnou.

Pletení a háčkování jsou mé velké záliby. Už od mládí, kdy mi babička poprvé dala do rukou háček a jehlice a ukázala jak na to, jsem se okamžitě zamilovala a trávila hodiny pohlcená trénováním, jak jednotlivá očka proplétat, dokud nebyla dokonalá. Svět pletení a háčkování je pro mě opravdovou meditací a radostí z tvorby, kdy vzniká něco nového. Občas si pro zpestření umotám macrame, uplstím panenku z rouna nebo studuji vlastnosti vlny a její zpracování.

Stejně jako Vy si užívám i já nákupy nové příze. Je to jako objevovat poklady plné barev, textur a inspirace. A toto je přesně ten důvod, proč jsem se rozhodla sdílet své radosti s Vámi prostřednictvím našeho e-shopu. Chtěla bych, aby každý, kdo má zájem o pletení a háčkování, měl přístup k výběru kvalitních materiálů a nástrojů, které podporují jeho kreativitu.

V našem e-shopu najdete široký sortiment přízí v různých tloušťkách a složení. Dále zde naleznete háčky, jehlice a spoustu dalšího příslušenství, které Vám pomohou vytvořit Vaše nové projekty.

Těším se, že Vám budu moci být nápomocná s výběrem potřeb pro pletení a háčkování a přispět tak k Vašemu tvůrčímu procesu. Stejně tak se těším, až budu moci vidět Vaše úžasné práce, které vytvoříte s přízí od nás.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Přeji Vám příjemné nakupování a spoustu radostných okamžiků během tvorby.

Klára